Хотел Самоков 4****

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервации до 31.10.2017 и уплати до 02.12.2017
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации до 30.11.2017 и уплати до 02.12.2017

БОНУСИ : 5=4, 7=6,14=12 за период од 05.01-31.01.2018 и 01.03-31.03.2018

Бонусите не се комбинираат со попустите.

Вид нa сместување Услуга

29.12-04.01

мин. 5 ноќи

05.01-12.01 13.01-02.02 20.12-28.12
03.02-16.02 17.02-26.02 27.02-31.03
Двокреветна соба НП Цена по лице на ден
52 € 39 € 33 € 26 €
Дете до 4.99 год. со 2ца возрасни
Бесплатно
Дете до 4.99 год.+ 1 возрасен=еднокреветна

Дете од 5-11.99 год на редовно/дополнително легло 50%
Трет возрасен на дополнително легло
85%
Еднокреветна соба 17 еур
Двокреветна соба ПП Цена по лице на ден
55 € 43 € 37 € 31€
Дете до 4.99год со 2ца возрасни Бесплатно
Дете до 4.99 год. + 1 возрасен=еднокреветна
Дете од 5-11.99 год. на редовно/дополнително легло 50%
Трет возрасен на дополнително легло 85%
Еднокреветна соба 17 еур
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен.
Сместување: двокреветна соба макс. 2+1
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен - 50€, дете 2-11.99  - 35€

Доплата за божиќна вечера ( не е задолжително): возрасен- 40 еур, дете 2-11.99 - 25 еур

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)
Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1евро=61.8 денари

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди
  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

2577

Печати

Share this product