Хотел "Алпин" 4*

Цена по соба/вила на ден

16.12-22.12

06.01-26.01

24.02-09.03

23.12-05.01

10.02-16.02

27.01-09.02

17.02-23.02

10.03-31.03

НП

НП

НП

НП

Двокреветна соба за 2 лица

64

112

78

48

Двокреветна соба за 3 лица

80

139

97

60

Двокреветна делукс соба за 2ца

85

123

90

65.5

Двокреветна делукс соба за 3ца

106

154

112

82

Студио за 4 лица (2 соби со врата)

95

147

109

72

Вила на еден спрат за 4ца

91

160

108

68

Вила на еден спрат со сауна за 4ца

96

164

114

71

Вила на два спрата (1 спрат за 4ца)

91

160

108

68

Вила на два спрата ( 2 спрат за 2ца) со посебен влез

57.5

105

77

51

Доплата за вечера-Задолжително до 25.12 и од 09.01

14

Доплата за вечера-дете 2-11.99 год

11.50

Туристичка такса - 1 евро по лице на ден

Хотелска такса - 1 евро по лице на ден
Цената вклучува: ноќевање со појадок, паркинг, интернет, 3 часа користење на сауна неделно во вилите
Сместување: двокреветна - брачен кревет + дополнително легло; Студио-брачен кревет + 2 единечни кревети; Вила на 1 спрат- брачен кревет + 2 еднокреветни + софа; Вила на 2 спрата, 2 спрат  - брачен кревет + еднокреветен
Деца до 1.99 год со 2ца возрасни                                                                  БЕСПЛАТНО и не користат никакви услуги
Дополнителен кревет (софа) во вила на 1 спрат - 5 лица                             18еур
Дополнителн кревет ( регуарно легло) во вила на 2 спрата-7 лица         18 еур
Новогодишна вечера (задолжително) - 83 еур, деца 2-11.99 год. - 50 еур
Божиќна вечера ( задолжително) - 40 еур, деца 2-11.99 год. - 30 еур
ПОПУСТ:  5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И УПЛАТЕНИ ДО 30.09.2017
Цените се дадени во евра. Плаќањето е во денари 1евро = 61,8 денари

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди

Страницата е посетена:

121

Печати

Share this product