Flora Residence Aprathotel

Flora Residence Aparthotel

Повеќе информации и слики за хотелот на следниот линк: http://www.flora-residence.sat1977.com/en_html/index_en.html

Сезона 2017/2018


Цени во евра по лице на ден на база ПОЛУПАНСИОН

27.12 – 04.01

20.12 – 26.12

05.01 – 16.01

07.02 – 02.03

17.01 – 06.02

03.03 – 31.03

Студио (минимум 2ца возрасни)

59

40

31

Едноспален апартман (минимум 2ца возрасни)

62

42

33

Дете до 1,99

бесплатно

Возрасен на дополнително легло

23

19

15

Деца 2 – 11,99 на дополнително легло со 2 возрасни

14

11,5

8

Доплата за користење на базен за возрасни

2

Доплата за користење на базен за деца

1

Доплата за туристичка такса 1 евро по лице на ден

Цената вклучува: wi-fi во заедничките простории, паркинг (ограничени места), бебешко креветче

Капацитет на сместувањето: Студио (со мини кујна) 2+2, Eдноспален апартман (спална+дневна соба+мини кујна) 2+2

Доплата за Новогодишна вечера 53 евра за возрасни и 28 евра за деца 2-11,99. Вечерата е задолжителна.

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ:

(не важат за Новогодишната вечера и доплатите за користење на базен)

-10% попуст за резервација до 30.10.2017 и целосна уплата до 15.11.2017

-7% попуст за резервација до 30.11.2017 и целосна уплата до 10.12.2017

ЕКСТРА (валидни за резервации од 01.12.2017, не важат за Новогодишната вечера и доплатите за користење на базен):

7=6  10=8 и 14=12 за престој од 04.03.2017

Екстра попустите се валидни ако сите ноќевања се во ниска сезона

Цените се дадени во евра. Плаќањето е во денари 1 еур=61.8 ден.

Страницата е посетена:

188

Печати

Share this product