Хотел Radina's Way 4*

Radina's Way  * * * *
Зима 2017/2018

Сместување на база полупансион

мин. 2 ноќевања

01.12-17.12 18.12-28.12 29.12-02.01 20.01-17.02 18.02-04.03
05.03-31.03 03.01-19.01 мин. 5 ноќевања


Цена по лице во двокреветна соба
32
46 75
39 37
Цена по лице во фамилијарна соба
36
50
79
44
41
Еднокреветна
50
73
119 63
60
Цена по лице во АПП со една спална
41
55
84
48 46
Цена по лице во АПП со една спална делукс
45
60
88
53
50
Туристичка такса по лице на ден - 1 евро (деца и возрасни)
Вклучено: затворен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, сеф, ски гардеробер, интернет, организиран превоз до ски лифт, паркинг.
Сместување: Двокреветна - макс. 2+1CHD/неколку соби за 3AD/, Фамилијарна - макс. 2+2/3 (2 регуларни одвоени легла+2 дополнителни легла се 2 кревети на развлекување или софа на развлекување), АПП со една спална - макс. 2+2CHD/3
Дете до 1.99
бесплатно, бебешко креветче - бесплатно
Прво дете 2-11.99 на дополнително легло со 2ца возрасни
бесплатно
Второ дете 2-11.99 на дополнително легло со 2ца возрасни
50%
Деца 2-11.99 на редовно легло плаќаат
80% 80% цена за возрасен
80% 80%
Возрасен на дополнително легло плаќа
80%
Рани резервации, валидни за престој од 23.12.2017 и невалидни за Новогодишна вечера:

10% попуст за резервации до 30.11.2017 и целосно уплатени до 10.12.2017
Нема промена на име!

Екстра: 7=6, 14=12 за пристигнувања во период 01.12-28.12.2017 и 05.03-31.03.2018

ЕКСТРА СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ!!!
Доплата (без попуст):
Новогодишна вечера - 80 евра, Дете (2-11.99) - 40 евра / задолжителноЦените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1 евро=61.8 ден.

Страницата е посетена:

184

Печати

Share this product