Боровец Гарденс 3*

Borovets Gardens * * *
Зима 2017-2018
Сместување:  Room only 26.12-03.01 16.01-04.03 18.12-25.12                  04.01-15.01                                 05.03-11.03 01.12-17.12                               12.03-31.03
Студио за 2 лица (софа)
75
45
40
34
Студио како еднокреветна
63
37 33
29
Апартман со една спална за 2 лица
87
57
52
46
Апартман со две спални за 4 лица
109
75
70
60
ЕКСТРАС
/
/
7=6 7=6
Туристичка такса на ден по лице - 1,00 евро
Вклучено: затворен базен
Сместување: Студио, мала кујна, софа - 2 лица, AПП1 (спална соба+дневна&мала кујна) - 2+2, AПП2 (2 спални+дневна&мала кујна) - 4+2
1во Дете до 11.99 на дополнително легло со 2ца возрасни, или со 4ца возрасни во AПП2 - БЕСПЛАТНО
2ро Дете до 11.99 на дополнително легло со 2ца возрасни, или со 4ца возрасни во АПП2  - ПЛАЌА 10%
Возрасен на дополнително легло плаќа
50%
Дадените цени се во евра, плаќањето е во денари 1евро=61,8 ден.

Страницата е посетена:

199

Печати

Share this product