Holiday Village Yagoda&Malina

Holiday Village Yagoda & Malina  * * * Зима 2017/2018
Цена по вила/без оброк
28.12-03.01 01.12-27.12


04.01-31.03
Вила Јагода за 4 лица
80
52
Вила Јагода со сауна за 4 лица
87
55
Вила Јагода делукс за 4 лица
99
61
Вила Малина за 4 лица
87
55
Доплата за појадок во ресторан Јагода (Деца 4-13.99 -50%) 5 евра
Доплата за вечера во ресторан Јагода (Деца 4-13.99 -50%) 12 евра
Туристичка такса по лице на ден - 1,00 евро (возрасни&деца)
Сместување: Јагода - макс. 4 лица (1 брачен кревет+ 2 кревети на спрат),
Јагода делукс - макс. 2+2деца/3возрасни (1 брачен кревет +1 редовно легло), Малина - макс. 4+2
Дете до 1.99 бесплатно
Дете 2-11.99 на дополнително легло во Малина
бесплатно
5ти/6ти возрасен на дополнително легло во Малина
6 евра
Рани попусти:
10% попуст за резервации до 01.12.2017, со целосна уплата до 10.12.2017
ЕКСТРАС:  7=6 за престој во период 01.03-30.03.2017, резервации направени после 01.12.2017
Доплата:
Свечана божиќна вечера на 25.12. - 45,00 евра, Дете - 4-13,99 -25 евра - незадолжително
Новогодишна вечера на 31.12.- 65 евра, Дете 4-13,99 - 35 евра - задолжително
Цените се во евра, плаќањето е во денари 1 евро=61.8 денари

Страницата е посетена:

206

Печати

Share this product