Хотел Bor 3***

 

 

 

 

 

 

 

 

ХОТЕЛ Bor 3***

01.12 - 23.12

08.01 - 31.01

21.02 - 31.03

24.12 - 28.12

03.01 - 07.01

01.02 - 20.02

29.12 - 02.01

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН - УСЛУГА  НА БАЗА  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Цена по лице во 1/2 соба  ( 2+1 )

22

25

38

Цена во 1/1 еднокреветна

32

37

76

Доплата за вечера ( деца 5-11.99 – 50 % )

7

7

7

Сместување: стандардна двоктеветна соба- 2+1/3 возрасни

Цената вклучува: сместување со појадок, интернет, трансфер до ски лифт.

ДОПЛАТИ:

  • Незадолжителна Новогодишна вечера  вечера  47 евра за возрасни / деца (5-11.99 год) 26 евра
  • Незадолжителна Божиќна вечера 25 евра за возрасни / деца (5-11.99 год)-15 евра
  • ТУРИСТИЧКА ТАКСА  1 еур  ПО ЛИЦЕ  НА ДЕН

ПОПУСТИ:

  • Дете од 00-4.99 год и на база ноќ. со појадок и на полупансион- БЕСПЛАТНО
  • Дете од 5 – 11,99 на дополнително легло со 2ца возрасни – плаќа 30%
  • Дете од 5 – 11,99 на регуларно легло со 1 возрасен -  плаќа 40%
  • Возрасен на дополнително легло  -  плаќа 80 %.

 

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ :

 

-          15 %  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ДО 30.09.2017 , УПЛАТА ОД 50% ДО 25.11.2017

-          10 %  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ДО 31.10.2017 , УПЛАТА ОД 50% ДО 25.11.2017

ЕКСТРА ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК: 7=6, 10=9, 11=9, 14=12 за доаѓања во период   08.01-31.01.2018 и 21.02-31.03.2018

  • Напомена : попустите НЕ СЕ комбинираат

 

Страницата е посетена:

559

Печати

Share this product