Хотел " Flora " 4****

КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛОТ

 

 

 

Хотел Флора * * * *

Тип на сместување

26.12-03.01

 

18.12-25.12

 

 

04.01-15.01

01.12-17.12

16.01-04.03

05.03-11.03

12.03-31.03

полупансион

полупансион
полупансион

полупансион

Цена по лице на ден во двокреветна соба

58

44

32

27

Еднокреветна соба

116

70

53

46

Цена за студио на ден за две лица

128

99

77

65

Цена за апартман на ден за две лица

150

116

93

79

Екстра

/

/

7=6

7=6

Туристичка такса 1 евро по лице на ден

Вклучено: внатрешен базен, фитнес

DBL- 2+1, Studio(со мини кујна)- 2+1/3AD, APP(спална+дневна&мини кујна)- 2+2/4AD

Дете до  1.99 год.

бесплатно

Прво дете од 2-11.99год. на дополнително легло со двајца возрасни во DBL/ST/APP

бесплатно

второ/трето дете од 2-11.99г. на дополнително легло со двајца возрасни во ST/APP плаќа

40% (секое)

40% (секое)

 

40% (секое)

40% (секое)

Возрасен на дополнително легло во  Studio/APP плаќа

75%
 

Доплата:

Новогодишна вечера - 65 евра, деца од  (2-11.99) - 35 евра – задолжително

Свечена Божиќна вечера  – 40 евра, деца од (2-11.99) - 22 euro -  задолжително

Early booking 10% за резервации направени до 15.10.2017 со уплата до 31.10.2017

ЕКСТРА не се комбинира со Early booking

Цените се дадени во евра. Плаќање во денари 1 еур=61.8 ден

 

Страницата е посетена:

711

Печати

Share this product