Хотел " Iglika Palace " 4****

 

 

 

 

 

 

 

 

ХОТЕЛ Iglika Palace 4 ****

19.12-25.12


20.01-02.02

26.12-01.01

мин 7 ноќи

02.01-19.01


03.02-16.02

17.02-04.03

05.03-09.04

ЦЕНА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

Цена по лице во 1/2 соба стандард

31

46

37

31

28

Цена во 1/1 еднокреветна стандард

42

90

55

42

40

Цена по лице во 1/2 соба економи

18

40

31

25

18

Цена во 1/1 еднокреветна економи

30

75

44

37

30

Цена по лице во студио/мин. 3ца плаќаат полна сума 29 46 37 29 25

Цена по студио за 3-ца возрасни или 2-ца возрасни + 2 деца

86

137

110

86

76

Хотелска такса - 0,6 ЕУР на ден (возрасни и деца над 2 години)

Туристичка такса – 1 ЕУР на ден (возрасни и деца над 2 години)

  • Цената вклучува: сместување со појадок и вечера - шведска маса, внатрешен базен, Wi-FI во лобито,паркинг, сендвичи, чај и кафе измеѓу 16:00 – 17:00 часот.

Сместување: ДБЛ ЕКОНОМИ – ( 2+0 ),  ДБЛ СТАНДАРД – (2+0/ 2+1 ), СТУДИО – 2 + 2 chd. / 3 Adl

ДОПЛАТИ:

  • Божиќна вечера 40 € за возрасни / 23 евра за деца (2-11.99 год)
  • Задолжителна Новогодишна вечера 55 € за возрасни / 50% за деца (2-11.99 год)

ПОПУСТИ:

  • Дете од  00-1.99 год - БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 2 – 11,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни во стандард соба  – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 2 – 11,99 на дополнително легло со 2-ца возрасни во стандард соба плаќа 50%(ограничени места)
  • Дете од 2-11,99 г. на регуларно легло плаќа 75 % ( освен за периодот од 26.12-01.01 плаќа 100%)
  • Возрасен на дополнително легло плаќа 75 %.

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ ( БЕЗ ПЕРИОДОТ ЗА НОВА ГОДИНА ):

- 10%  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ  ДО 31.10.2017, УПЛАТА ДО 10.12.2017

-20%   ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.09.2017, УПЛАТА ДО 10.11.2017

Страницата е посетена:

630

Печати

Share this product