Хотел Рила 4****

ПРОМО 6=5 , 7=6, 8=7, 9=8

  • Валидна за пристигнувања од 27.01.2018 - 03.02.2018 вкл.;
  • за супериор и фамилијарни соби (поглед ресорт и поглед стаза);
  • 6=5, 7=6, 8=7, 9=8 (последното ноќевање е бесплатно);
  • ограничен број
  • рез. СПО;

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

28.12-06.01.2018

07.01-13.01.2018

14.01-27.01.2018

17.12-27.12.2018

08.03-05.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

(мин.3 ноќевања)

28.01-24.02.2018

25.02-04.03.2018

05.03-17.03.2018

Двокреветна соба - стандард, поглед ресорт

2+1

92.00 €

75.00 €

60.00 €

55.00 €

40.00 €

Двокреветна соба - стандард, поглед стаза

2+1

96.00 €

78.00 €

63.00 €

60.00 €

44.00 €

Двокреветна соба - супериор, поглед ресорт

2+1

113.00 €

93.00 €

73.00 €

67.00 €

48.00 €

Двокреветна соба - супериор, поглед стаза

2+1

117.00 €

97.00 €

76.00 €

70.00 €

52.00 €

Фамилијарна соба (2 сврзани супериор), поглед ресорт

2+2

113.00 €

93.00 €

73.00 €

67.00 €

48.00 €

Фамилијарна соба (2 сврзани супериор), поглед стаза

2+2

116.00 €

97.00 €

76.00 €

70.00 €

52.00 €

Супериор сјуит - поглед ресорт *цена за соба

2+2

340.00 €

280.00 €

220.00 €

200.00 €

147.00 €

Супериор сјуит - поглед стаза *цена за соба

2+2

350.00 €

292.00 €

230.00 €

212.00 €

158.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, интернет во лоби, паркинг.

За гостите сместени во супериор соби вклучено е и : користење на термо зона и фитнес центар, интернет во собите, ски гардеробер и сушач на чизми. Гостите во супериор соби исто така ужваат во дизајнираната зона за појадок и вечера

Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно
▪ Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна стандард или супериор соба - доплаќа 20% од цената за возрасен
▪ Деца од 2-11.99 год. сместени во фамилијарна соба : прво дете доплаќа 20%, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
▪ Прво дете сместено во супериор сјуит - бесплатно. Второ и трето дете доплаќа 10% од цената за сјуит
▪ Трет и четврт возрасен сместени во супериор сјуит - доплаќаат 10% од цената за сјуит
▪ Еден возрасен сместен со деца до 11.99 год. - прво дете доплаќа 70% од цената за возрасен, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен
▪ Доплата за еднокреветна соба - 50% од цената за во двокреветна соба
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете - 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Specifications

  • Категорија: 4 Ѕвезди
  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

9371

Печати

Share this product