Хотел "Мурсалица" 3***


Mursalitsa * * * (400m до ски лифтот Ralitsa)

https://www.mursalitsa.com/

ЦЕНИ ВО ЕВРА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН ЗА ПОЛУПАНСИОН - HB

01.12-22.12

23.12-27.12

28.12-03.01

04.01-20.01

01.03-15.04

21.01-28.02

Мин. 4 ноќи


DBL - Двокреветна

23

40

62

32

Студио

27,5

45

67

37

Едноспален апартман – цена за 2ца

69

115

161

90

Двоспален апартман – цена за 4ца

103.5

138

228

115

Еднокреветна

37

55

109

50,5

Туристичка такса 1 евро по лице на ден (возрасни и деца над 2 години)

Цената вклучува: користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, wi-fi во целиот хотел, паркинг, трансфер до ски центарот Studenets.

Капацитет на сместување: DBL - 2+1, APP1 - 2+2

Дете до 6,99 на дополнително легло

бесплатно

Прво дете 7-12,99 на дополнитело легло со двајца возрасни

бесплатно

Второ дете 7-12,99 на дополнитело легло со двајца возрасни

Плаќа 50%

Прво или втoро дете 7-12,99 со еден возрасен

Плаќа 50% секое

Возрасен на дополнително легло

Плаќа70%

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ (не важат за период 28.12-03.01 и празничните вечери)

15% попуст за резервации до 15/11/2017, плаќање до 25/11/2017

10% попуст за резервации до 15/12/2017, плаќање до 18/12/2017

Доплати:

Новогодишна свечена вечера 53 евра за возрасни, деца до 6,99 бесплатно, деца 7-12,99 27 евра. Вечерата е задолжителна.

Божиќна вечера – 33 евра за возрасни, деца до 6,99 бесплатно, деца 7-12,99 17 евра. Вечерата не е задолжителна.Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Sauna Pool Ski storage Masage Hairdreser

Страницата е посетена:

187

Печати

Share this product