Хотел ,,Камелиа апарт. ,, 4 * - Пампорово

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

15% за резервација и уплата до 15.10.2017

10% за резервација и уплата до 15.11.2017

(попустите не важат за период на престој 27.12-02.01.2018)

www.kamelia-hotel-pamporovo.com

Цените се за 1 ноќевање за наем на соба

01.12-17.12.2017

18.12-26.12.2017

27.12-02.01.2018

08.01-21.01.2018

22.01-04.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

05.03-15.04.2018

03.01-07.01.2018

Студио

2+0

47.00 €

73.00 €

107.00 €

51.00 €

64.00 €

Едноспален апартман

2+2

49.00 €

76.00 €

113.00 €

53.00 €

69.00 €

Двоспален апартман

4+2

80.00 €

124.00 €

195.00 €

89.00 €

115.00 €

Триспален апартман

6+2

113.00 €

179.00 €

279.00 €

120.00 €

160.00 €

Ноќевање со појадок : возрасен - 5€, дете - 3€ | Полупансион : возрасен - 13€, дете - 7€

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, СПА, фитнес, ски гардеробер, анимација за деца, интернет

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 40% од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, деца - 45€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Specifications

  • Категорија: 3 Ѕвезди
  • Ski storage Hairdreser

Страницата е посетена:

264

Печати