Хотел ресорт ,,Милмари,, - Копаоник

Ценовник 2017/2018  - ХОТЕЛ ,, МИЛМАРИ ,, КОПАОНИК

период

услуга

стандард соба

комфорт соба

класик апартман

претседателски апартман

App 5

01.12.2017. 27.12.2017.

Специјална понуда - Ски  опен

полупансион

45

54

54

70

27.12.2017. 07.01.2018.

полупансион

75

90

90

116

07.01.2018.

14.01.2018.

специјална понуда 117 евра по лице  (3 ноќи /4 дена– B&B)

полупансион

45

54

54

70

14.01.2018.

31.01.2018.

специјална понуда 2- фамилијарен пакет - деца бесплатно (исклучиво 7 ноќи престој)

полупансион

50

60

60

77

28.01.2018.

01.02.2018.

специјална понуда 117 евра по лице  (3 ноќи/4 дена – B&B)

31.01.2018.20.02.2018.

полупансион

65

78

78

100

20.02.2018. 01.05.2018.

полупансион

45

54

54

70

цените се во евра по лице


Цената вклучува:

 • сместување на база полупансион освен специјалните понуди на база ноќевање со појадок  ,
 • користење на Wellnes & Spa,
 • паркинг ,
 • интернет
 • трансфер до стазите неколку пати на ден
 • ски депо во хотелскиот комплекс, како и ски депо со ски услуги во центарот на Копаоник (Конаци)
 • бебешко креветче на барање
 • соба за детски игри

Цената не вклучува :

 • Туристичка такса за престој  100,00 динари по лице за возрасен  и 50,00 динари по лице на ден за деца од  7 – 15 г.деца до 7г. не плаќаат.
 • осигурување 20,00 динари по лице на ден и за деца и за возрасни

доплати:

 • Новогодишна вечера

намаленија и попусти:

 • деца од  0-7г. со двајца возрасни во заеднички легла 1/2 - бесплатно
 • деца од 0-12 г. со двајца возрасни на посебно легло – 50% попуст
 • трет возрасен во стандард или комфорт соба – 20% попуст
 • четврт возрасен во класик апартман  – 50% попуст

 

 

АПАРТМАНСКИ КОМПЛЕКС МИЛМАРИ  - ВИЛА

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Specifications

 • Категорија: 3 Ѕвезди
 • Ski storage Hairdreser

Страницата е посетена:

507

Печати