Хотел "Палисад" 4**** - Златибор

Хотел Палисад се наоѓа во центарот на Златибор во убав дел недалеку од Езерото, окружен со прекрасна борова шума. Овој модерен хотелски комплекс ви нуди одлична услуга, квалитетна храна, како и голем број на содржини за одмор и релаксација. Хотелот располага со 257 соби и 54 апартмани. Прекрасниот ресторан со одлична национална кујна како и монденски уредениот аперитив бар ке го зголемат вашето уживање.

 

ХОТЕЛ ,,ПАЛИСАД ,, 4 * * * * ЗЛАТИБОР

www.palisad.rs

 

02.01.-19.02.2018

20.02-23.07.2018

соба

услуга

двокреветна

еднокреветна

двокреветна

еднокреветна

Dbl lux

полупансион

75

110

60

73

Dbl superior

полупансион

70

105

55

66

Dbl standard

полупансион

50

75

44

52

apartman

полупансион

50

115

46

83

Apartman lux

полупансион

60

137

57

100

Доплата за дополнително легло

полупансион

30

/

30

/

 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 

Попусти и доплати:
Деца до 7 бесплатно, од 7 до 12год. Плаќаат 20,5€ по ден.
Еден возрасен со една дете плаќаат еднокреветна соба и доплатата која е назначена за деца

Цената не вклучува:
Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување и пријава 0,2 € по лице од ден, деца до 7 год не плаќаат, деца од 7 – 15 год.  плаќаат 0,5 € туристичка такса и 0,2 € осигурување по ден.

Страницата е посетена:

287

Печати

Share this product