Хотел Ирис 4* - Златибор

Хотел Ирис е нов хотел на Златибор, изграден во планински, модерен стил, чија услуга и содржина ви овозможуваат да ја доживеете целата магија на прекрасна планина. Хотелот се наоѓа во срцето на Златибор, веднаш до црквата, на само неколку минути пешачење од езерото и плоштадот Краљево. Опкружен со борови шуми, хотелот зрачи со топлина и ви дава незаборавни мигови на мир и тишина. Хотелот располага со 28 сместувачки единици, а објектот исто така вклучува и ресторан со уникатна летна градина и фонтана во облик на поток каде можете да се одморите и да уживате во специјалитетите на Златибор. Исто така, хотелот располага со велнес центар, салата и конференциска сала. Посетете не и уживајте со вашите најблиски во сите придобивки што ги нуди хотелот Ирис!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛОТ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК:

http://www.hoteliriszlatibor.rs/


Соби

1/2 стандард

1/2 комфорт

1/1

28.08 - 28.12.2017

39

41

51

03.01 - 18.02.2018

43

47

58

19.02 - 29.03.2018

39

41

51

30.03 - 08.04.2018

43

45

58

09.04 - 27.04.2018

39

41

51

 

 

 

Апартмани

1/2

1/3

1/3 фамилијарна

лукс

28.08 - 28.12.2017

47.50

46

44

56

03.01 - 18.02.2018

52

50

49

61

19.02 - 29.03.2018

47.50

46

44

56

30.03 - 08.04.2018

52

50

49

61

09.04 - 27.04.2018

47.50

46

44

56

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денари 1евро=62 ден.

 

Цените се дадени по лице на ден на база полупансион ( појадок и вечера)

Од цената во табелата се одбиваат 6 евра за ноќевање само со појадок

3/4 лице во апартман добива попуст од 20%

Деца до 5 г. - БЕСПЛАТНО

Деца од 5 - 12г. со 2ца возрасни - 50%

Дополнително легло - 50% од цената во табелата

За престој од 5+ ноќи  - 10% попуст

За престој од 8+ ноќи - 15% попуст

*Цената вклучува: користење на фитнес сала, затворен базен, финска сауна, интернет.

**Цената не вклучува:

Туристичка такса - 1 евро на ден по лице (деца 7-15г.- 0,50 евра на ден по лице)

Осигурување - 0,13 евра на ден по лице

Страницата е посетена:

261

Печати

Share this product