Хотел Идила 4 * - Златибор

ИДИЛА ХОТЕЛ & СПА 4*

Тип на соба

Луѓе

3 дена / 2 ноќевања

03.01 - 14.02.2018

5 дена / 4 ноќевања

09.01 – 14.02.2018

7 дена / 6 ноќевања

09.01 – 14.02

Двокреветна соба

2

107  €

198  €

282  €

Студио

2

131  €

235  €

338  €

Апартман

2

152  €

280  €

405  €

Апартман

3

131  €

235  €

338  €

Апартман Лукс

2

196  €

318  €

461  €

Цените се по лице на база полупансион со вклучено користење на СПА центарот ( базен, џакузи, сауна, теретана и парна бања) изразени во евра.

Доплати и попусти:

  • Туристичка такса 1  €  по лице на ден и осигурување 0.2  € по лице на ден;
  • Деца до 7 год. плаќаат само осигурување 0.2  € на ден ;
  • Деца до 7 – 15 год. плаќаат осигурување 0.2  € на ден и туристичка такса 0.5  € на ден;
  • Цена за пакетите може да се користи доколку минимум пресојуваат 2 лица;
  • Деца од 7 – 12 год. плаќаат 50 % од цената доколку користи заеднички лежај со родителите;
  • Деца од 7 – 12 год. плаќаат 70 % од цената доколку користат редовно легло;
  • Деца над 12 год. плаќаат полна сума;
  • Доплата за дополнително легло 50 % од цената аранжманот;
  • Потребно е да се покажи здравствена книшка од детето;
  • Бебешко креветче – бесплатно.

Страницата е посетена:

167

Печати

Share this product