mksqhrendeelrusr

Хотел „АКВАЛИНА“ 4*
4.0/5 rating (4 votes)

Цените се по лице на ден со вклучен ДДВ 5 % и туристичка такса

Вклучено користење на базен, лежалки на базен, интернет, спортски терени(со закажување).

Попусти и доплати:

  • Еднокреветна соба: +50%
  • Доплата за соба со поглед : + 3 €
  • Доплата за соба со сауна или џакузи: + 10 €
  • Прво дете до 5,99 години : гратис (заедно со родители) за ноќевање со појадок, за вечера се доплаќа + 5 €
  • Второ дете до 5,99 години плаќа 50 % (посебен лежај)
  • Деца од 6 до 11,99 години: - 30%
  • Лежалки на плажа се наплаќаат 100 мкд.

 

1221

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.