mksqhrendeelrusr

Хотел „Два Бисера“ - Лагадин, Охрид
5.0/5 rating 1 vote

Цените се по соба на ден со вклучен појадок изразени во евра

Деца до 6,99 години бесплатно

  • А223 е засебна дневна соба и спална со купатило со помала квадратура
  • А117/225 се исто со дневна и спална соба со купатило, со поглед и поголема квадратура
  • А220 е голем комотен апартман со две засебни спални соби со две купатила и дневна соба со мини кујна
1386

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.