mksqhrendeelrusr

Хотел ,, Славија ,, 2* - Попова Шапка
2.0/5 rating 1 vote

 Хотел СЛАВИЈА 2*  ПОПОВА ШАПКА

 

 

Тип на услуга Цена
Полупансион 1.120 ден.

Цени валидни до 31.10.2020

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на базен
  • Паркинг

Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Можност за користење на ваучери за домашен туризам.

 

 

43

Leave a comment

You are commenting as guest.