mksqhrendeelrusr

Хотел ,, Арена Тетекс ,, 3* - Попова Шапка
3.0/5 rating 1 vote

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Цени валидни до 31.10.2020

 

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1300 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и

вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

 

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Можност за користење на ваучери за домашен туризам

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

 

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

Цени валидни од 01.11-20.12.2020

 

Тип на услуга Цена
Полн пансион 1600 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и

вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

 

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Можност за користење на ваучери за домашен туризам

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

50

Leave a comment

You are commenting as guest.