mksqhrendeelrusr

Хотел ,, Скардус ,, 4* - Попова Шапка
4.0/5 rating 1 vote

Хотел СКАРДУС 4*


Цени валидни до 31.10.2020

 

Тип на услуга Цена
Полупансион 26€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Користење на базени и СПА Центар
  • Интернет
  • Паркинг

Деца до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Деца од 4-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Можност за користење на ваучери за домашен туризам.

 

49

Leave a comment

You are commenting as guest.