mksqhrendeelrusr

Крстарење Источен Медитеран
5.0/5 rating 1 vote

Крстарење Источен Медитеран

 

 

COSTA DELIZIOSA - ИСТОЧЕН МЕДИТЕРАН

Поаѓања од ДУБРОВНИК Секоја Сабота

од 01.Јуни до 05 Октомври 2019

         Програма:

 

Ц Е Н И по лице

 

ВО ЦЕНАТА НА КРСТАРЕЊЕТО Е ВКЛУЧЕНО:

Крстарење по програмата, сместување во избраната категорија на кабини, проширен полн пансион (појадок, ручек, вечера, ужина), Капетанска вечера, сите забавни програми и анимации, претстави во театар, влез во казино и дискотека, спортски активности, употреба на фитнес центарот и опрема, користење на базен, џакузи, лежалки....

ВО ЦЕНАТА НА КРСТАРЕЊЕТО НЕ Е ВКЛУЧЕНО: 

Пристанишни такси (150€), факултативните излети, лична потрошувачка (алкохолни и сите други видови на пијалоци кои ги порачувате во баровите/ресторанот), услуга на перење на облека, здраствени третмани и третмани за убавина, услуги на фризерскиот салон, телефонски разговори, полиса за здраствено осигурување и бакшиши који се плаќаат на бродот. 

 

ЦЕНА НА ПОВРАТЕН ТРАНСФЕР: Македонија - Дубровник - Македонија  - 100 € по лице

 

 

910

Leave a comment

You are commenting as guest.