mksqhrendeelrusr

Контакт

Туристичка Агенција
Адреса:
ул."Македонски Просветители" бр.5
Охрид
6000
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (0)46 257-977 +389 (0)46 266-284
Мобилен:
+389 (0)70 352 829

Контакт форма

Испрати е-порака
(по желба)

Останати информации

Останати информации:

За сите прашања и резервации,

пополнете го формуларов и ќе бидете контактирани во рок од 24часа.