mksqhrendeelrusr

Хотел Гранит 4****
4.0/5 rating 1 vote

Хотел Гранит  4****

Локација: На брегот на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, на 5км од градот.
Капацитет: 9 еднокреветни, 87 двокреветни соби, 22 апартамни
1 претседателски апартман.
Услуги: Конгресни сали со капаците д0 300 седишта, масажа, фитнесс, scuba diving, интернет пристап, паркинг .

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Sauna Masage Hairdreser
412

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.