mksqhrendeelrusr

Хотел Дипломат 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Дипломат 3***

Хотел Дипломат е лоциран на 50 м од кејот и на 500 м од центарот.
Капацитет: Располага со 18 трокреветни и 11 двокреветни соби.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан.
Располага и со опремена конференциска сала со 80 седишта.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
374

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.