mksqhrendeelrusr

ЛЕТО ГРЦИЈА

ЛЕТО ГРЦИЈА

Античка убавица, со најубавите плажи и чисто сино море. . Олимписка ривиера, Паралиа, Неа Пори, Лептокарија, Неа Потидеа, Сивири. Халкидики (Касандра, Ситонија, Атос) Крф, Лефкада, Закинтос, Скијатос, Тасос, Миконос, Санторини, Милос..

Повеќе детали

ЛЕТО АЛБАНИЈА

ЛЕТО АЛБАНИЈА

Албанија излегува на Јадранско и Јонско море и опфатена е со сонце повеќе од 300 дена годишно. Саранда, Валона, Дерми, Химаре, Ксамил, Велипоје, Шенѓин, Драч..

Повеќе детали

ЛЕТО АНТАЛИЈА

ЛЕТО АНТАЛИЈА

Анталија - “Бисер на Медитеранот”, е место каде што морето, сонцето, историјата и природата совршено се надополнуваат. Аланија, Кемер, Сиде, Белек и Лара.

Повеќе детали

Патувајте во МАКЕДОНИЈА

Патувајте во МАКЕДОНИЈА

Охридско езеро, Ohrid Calling, Кањон Матка, Природа, Водопади, Национални паркови, Параглајдинг, Журки, Залив на коските, Богата Историја...

Повеќе детали

ЛЕТО ХУРГАДА

ЛЕТО ХУРГАДА

Хургада - Најпознатиот, светски, подводен тропски рај. Нурнете се во топлите води на коралното, тропско Црвено Море, со само 3 часа лет.
ЛЕТО ТУНИС

ЛЕТО ТУНИС

Тунис - е земја во која се спојуваат илјадници години култура, земја на традиција и легенди, светлина и боја, контрасти, со прекрасни долги и широки плажи под топлото африканско сонце и водите на средоземјетео но и да ги истражуваат знаменитостите на бурното минато, како и непознатите на секогаш мистичната и убава Сахара. Најпознати летувалишта се Сус, Монастир, Хамамет и Махдиа.
ЛЕТО БОДРУМ

ЛЕТО БОДРУМ

Бодрум - Елегантен, луксузен и модерен приморски туристички центар, а истовремено град со долга историја и традиција.
ЛЕТО ЦРНА ГОРА

ЛЕТО ЦРНА ГОРА

Црна Гора - со својата медитеранска клима е една од вистинските скриени скапоцени камења во Европа. Будва, Сутоморе, Херцег Нови, Бечиќи, Чањ..
Discover Macedonia

Discover Macedonia

Нашата чудесна Македонија е опколена со природна убавина, богата историја, музичка традиција..

Повеќе детали

Крстарења, Далечни Патувања - Куба, Занзибар,Малдиви...

Крстарења, Далечни Патувања - Куба, Занзибар,Малдиви...

Егзотични дестинации, крстарење, песочни плажи, кристални води, корален свет, со еден збор одмор за поглед и душа.. <3

Повеќе детали

НОВИ САД

НОВИ САД

Нови Сад, или уште се нарекува Српската Атина, е градот кој плени со разновнидни знаменитости. Градот во кој се споени културата и модерното, притоа незаобиколкувајќи ја прекрасната природа.

Повеќе детали

ИСТАНБУЛ

ИСТАНБУЛ

Градот од каде што започнува 1001 ноќ..Пакет авионски аранжмани на 2,3, 4 и 5 ноќевања.

Повеќе детали

ЗАКОН ЗА ЗАШТИТА НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

ЗАКОН ЗА ЗАШТИТА НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

ПОЛИТИКА НА ПРИВАТНОСТ И ЗАШТИТА НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

Повеќе детали

Where to next ?

Booking.com

Повеќе детали