mksqhrendeelrusr

Хотел Амбасадор 3***
3.0/5 rating 1 vote

Локација: 5 мин пешачење од центарот, околу 700м одалеченост.
Капацитет: 40 соби
Услуги: Собите се опремени со мини бар, кабелска ТВ, клима, телефон, компјутер со интернет.
Во склоп на хотелот има ресторан, 2 конференциски сали - една за 50 и друга за 35 лица.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
1585

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.