mksqhrendeelrusr

Хотел Best Western Turist 4****
4.0/5 rating 1 vote

Локација: Во центарот на градот.
Капацитет
: 74 комплетно опремени соби и апартмани од кои: 54 еднокреветни соби, 15 двокреветни
Услуги: хотелски ресторан “Ројал” , 3 конференциски сали, бизнис центар, снек бар,фитнес центар, мини казино, сопствен паркинг простор и 24 часовно обезбедување

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
1530

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.