mksqhrendeelrusr

Хотел "VIP" 3***
3.0/5 rating 1 vote

Локација: 15 мин пешачење од центарот, околу 1,5 км одалеченост.
Капацитет: 39 соби.
Услуги: Мини бар, фрижидер, чај и кафе-мат, конференциска сала и сала за помали средби, лифт, собна услуга, соби за непушачи, услуга за будење, фен, кабловска телевизија, клима уред, безжичен Интернет, локален телефон, паркинг место.

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
1780

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.