mksqhrendeelrusr

Ди Анголо апартмани - строг центар
5.0/5 rating 1 vote

Di Angolo Hostel and Apartments е со поглед кон Охридското езеро.

Располага со соби и студија во строг центар во стариот дел на Охрид. На располагање се познатата пицерија во самиот објект и опремени сместувања со бесплатен Wi-Fi, ЛЦД ТВ и клима.

Има повеќе видови соби 1 / 2 , 1 / 3 , 1/3+1 и фамилијарно студио, сите опремени со сопствени тоалети, интернет, клима, тераса, ТВ, а некои поседуваат и кујна.

 

ЦЕНИ ОД 35 ЕВРА ЗА ЈУЛИ И АВГУСТ.

>> ИНФОРМАЦИИ ВО ТА ЕЛИДА ТУРС ИЛИ НА 070/352-829

 

 

 

 

 

185

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.