mksqhrendeelrusr

Студиа и апартман Филип
5.0/5 rating 1 vote

Локација: Студиата и апартман “Филип” се наоѓаат во нова зграда во центарот на градот, веднаш на влезот од Охридската чаршија.
Капацитет: 1/2 студио, 1/3 студио и 1 апартман за 4 лица. Студиата се една пространа просторија. Апартманот има две одвоени соби.

Соби

1/2
студио

1/3
студио

Апартман
за 4 лица

Кујна – опремена мини кујна

ДА

ДА

ДА

Купатило

ДА

ДА

ДА

Тераса / Француски балкон

Т

Т

Т

Клима

НЕ

НЕ

НЕ

ТВ Кабелска

ДА

ДА

ДА

Минибар/
Фрижидер

ДА

ДА

ДА

Интернет

ДА

ДА

ДА

Паркинг

Има бесплатен паркинг пред зградата.

Други услуги

Апарат за филтер кафе, микробранова печка.

1088

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.