mksqhrendeelrusr

Вила Магдалена
5.0/5 rating (2 votes)

Вила Магдалена се наоѓа на 2 минути пеш од автобуската станица во Охрид и само 10 минути пеш од центарот на Охрид. Секоја соба е опремена со бања, тераса, кабловска телевизија, кујна, фрижидер и безжичен интернет, погодности што го прават престојот комплетен.

1137

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.