mksqhrendeelrusr

Вила Мал Свети Климент
5.0/5 rating 1 vote

Локација: Оваа нова екслузивна вила се наоѓа на влезот од стариот град, само на 50 м одалеченост од езерото и близу до најеклузивните кафитерии и ресторани.
Капацитет:
располага со 7 соби од кои 4 се апртмани 2+2 со соба за дневен престој и спална, 2/3 соби и 1/2 соба.
Услуги:
Клима, мини бар, апарат за кафе и чај, кабелската телевизија, DVD player, директна телфонска линија, сеф. Вилата нуди услуга на база BB - ноќевање со појадок.

Соби

1/2

1/3 (2+1)

1/4 апартман
(2+2)

Кујна – опремена кујна

НЕ

НЕ

НЕ

Купатило

ДА

ДА

ДА

Тераса / Француски балкон

НЕ

НЕ

Т

Клима

ДА

ДА

ДА

ТВ Кабловска

ДА

ДА

ДА

Минибар/Фрижидер

ДА

ДА

ДА

ИнтерНЕт

ДА

ДА

ДА

Паркинг

Во близина паркинг кој се наплаќа.

Други услуги

Услугата е ноќевање со појадок. Бесплатен фитнесс во близина на вилата. Преку зима има централно греење.

 

1176

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.