mksqhrendeelrusr

Вила Месокастро
5.0/5 rating (2 votes)

Локација: Вилата "Месокастро" се наоѓа во стариот дел на Охрид, во близина на најзначајните културно-историски споменици, прекарасна локација од каде се пружа прекрасен поглед на градот и езерото.
Капацитет: На располагање има 9/2, 3/3 и 2/1 соба.
Услуги: Кабелска ТВ, интернет wi-fi неограничен, сопствено копатило, повеќето соби имаат тераси со поглед на езеро. Има заденичка кујна и летна тераса.

Соби

1/1

1/2

1/3

Кујна – опремена кујна

Заед

Заед

Заед

Купатило

ДА

ДА

ДА

Тераса / Француски балкон

Т

Т

Т

Клима

НЕ

НЕ

НЕ

ТВ Кабловска

ДА

ДА

ДА

Минибар/Фрижидер

ДА

ДА

ДА

Интернет

ДА

ДА

ДА

Паркинг

Има бесплатен паркинг пред вилата.

Други услуги

Преку зима има греење.

1042

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.