mksqhrendeelrusr

Вила Милка
3.0/5 rating (3 votes)

Вила Милка

Локација: Сместена во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од центарот на градот, Вила Милка Ви овозможува да се одморите и да се чувствувате мирно и пријатно.
Капацитет:
располага со 22 ексклузивни луксузни двокреветни и трокреветни соби.
Услуги:
Кабелската телевизија и безжичниот интернет ќе Ви помогнат постојано да сте во контакт со оние луѓе без кои едноставно не можете. Собната послуга ќе направи да се почувствувате дека навистина сте почитувани гости со вистинска привилегија.

Соби

1/2

1/3

Кујна – опремена кујна

Ресторан

Ресторан

Купатило

ДА

ДА

Тераса / Француски балкон

Т

Т

Клима

ДА

ДА

ТВ Кабловска

ДА

ДА

Минибар/Фрижидер

ДА

ДА

Интернет

ДА

ДА

Паркинг

Има бесплатен паркинг пред вилата.

Други услуги

Преку зима има греење.

 

1193

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.