mksqhrendeelrusr

Хотел Филип 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Филип 3***

Локација: Долно Коњско, околу 5 km од Античкиот театар
Капацитет: 40 соби
Услуги: Ресторан, Бар, Фитнес центар, Базен, Тераса, Паркинг, Wi-Fi интернет, Телефон, TV, LCD TV, Клима уред, Бања или туш, Собна услуга, Превоз до аеродром

Цените се изразени во евра на ден за услуга ноќевање со појадок

Туристичка такса и ДДВ вклучени во цената

Доплата за оброк 8 € по лице на ден

Деца 3-8,99 години – 50 % од цената за услугата, за помошно легло во двокреветна соба

Цените не се однесуваат за Нова година и празници

 

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Pool
2986

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.