mksqhrendeelrusr

Хотел Гранит 4****
3.0/5 rating (2 votes)

Хотел Гранит  4****

Локација: На брегот на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, на 5км од градот.
Капацитет: 9 еднокреветни, 87 двокреветни соби, 22 апартамни
1 претседателски апартман.
Услуги: Конгресни сали со капаците до 300 седишта, масажа, фитнесс, scuba diving, интернет пристап, паркинг .

Цените се во евра по лице на ден со вклучена туристичка такса и ДДВ

Попусти и доплати:

Деца до 6 години – Гратис

Деца од 6-12 години – 50 % попуст

Лица над 12 години – полна сума

Доплата за апартман + 12 € по лице по услуга

Цените се во евра по лице на ден со вклучена туристичка такса и ДДВ

 

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Sauna Masage Hairdreser
2810

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.