mksqhrendeelrusr

Хотел Инекс Олгица (Горица) 5*****
5.0/5 rating (2 votes)

Хотел Инекс Олгица (Горица) 5*****

Локација: Хотелот е лоциран на 5км од Охрид. Сместен на рид надвиснато над самото езеро, совршено место кое нуди спокој и тишина.
Капацитет:117 двокреветни соби, 6 апартмани и 2 резиденции.
Услуги: Три сали за семинари, конгресна сала, сауна и масажа, трим патеки, спортски терени, интернет пристап.

Дадените цени се изразени во евра 1 € = 61,8 мкд.

 

  • Цените во двокреветна соба се по лице на ден изразени во евра
  • Доплата за пансионски оброк 10 € по лице
  • Деца до 99 години без посебно легло – бесплатно
  • Деца 6-99 години со помошен лежај во иста соба со родител 50 %
  • Вклучено користење на Спа центар (базен, теретана, сауна..)
  • Вклучена такса и осигурување

Напомена:

Користењето на СПА и ФИТНЕС центарот е предмет на резервација согласно достапните капацитети и актуелни хотелски правила и протоколи

Сместување во соби после 14:00 часот

Напуштање на собите и одјавување до 10:00 часот

Хотел Инекс Олгица го задржува правото за промена на горенаведените цени

 

Specifications

  • 5 Ѕвезди
  • Sauna Masage Hairdreser
3056

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.