mksqhrendeelrusr

Хотел Лебед 3***
3.0/5 rating 1 vote

Хотел Лебед 3***

Хотел Лебед е мал но современ хотел кој се наоѓа на прекрасна локација, пред самото езеро и на 500 м од центарот.
Капацитет: Располага со 24 соби, во кој можат да се сместат до 57 лица. Реновиран и проширен во 2011 год.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан и нуди 24 ч собна услуга, обезбеден паркинг.

Цените во табелата се по лице на ден изразени во евра со вклучен појадок

 

  • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место
  • Деца до 5 години – бесплатно
  • Деца 5 – 14 години доплата 610 мкд на ден за ноќевање со појадок
  • Секој дополнителен оброк се доплаќа 430 мкд

Specifications

  • 3 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
2357

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.