mksqhrendeelrusr

Хотел Royal View 4****
3.0/5 rating (3 votes)

Хотел Royal View 4****

Локација: Хотелот Royal View е позициониран на самата обала на Охридското Езеро на само 5 минути од центарот на градот.

Капацитет: Располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни соби како и фамилијарен апартман. Хотелот располага со сопствен ресторан, со поглед на езеро.

Услуги: Подземен паркинг, фитнес соба, модерен спа-центар, игротека и интернет

Цените се по соба на ден на база ноќевање со појадок

Во цената е вкалкулирана туристичка такса.

*Погледот на собата зависи од слободниот капацитет

  • Цените подлежат на промени
  • Деца до 3,99 години – бесплатно
  • Додатно креветче за деца до 9,99 години – 15 €
  • Мала фитнес сала – бесплатно
  • Приватен подземен паркинг под 24 часовен видео надзор
  •  За престој подолг од 7 дена - 7% попуст на цената на собата

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
2499

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.