mksqhrendeelrusr

Хотел Силекс 4****
4.7/5 rating (3 votes)

Хотел Силекс 4****

Локација: Хотелот Силекс са наоѓа на 5 км од Охрид, на самиот брег на Охридското езеро. Реновиран е во 2009.
Капацитет: Хотел Силекс нуди 104 реновирани соби, декорирани во современ, лежерен стил вклучувајќи 12 апартмани од кои 2 се претседателски.
Услуги
: Бања, Тераса, LCD TV, Бесплатен Wi-Fi, Кабелски телевизиски канали, Директна телефонска линија.

Ценовник за сезона 2021

Цените се по лице на ден на избрана услуга изразени во евра

Деца до 5,99 години – гратис (не користат дополнително легло)

Деца  6 – 11,99 години – плакаат 50 % од цената (користат дополнително легло)

 

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Pool Masage Hairdreser
2172

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.