mksqhrendeelrusr

Хотел Тино 4****
4.5/5 rating (2 votes)

Хотел Тино 4****

Хотел Тино е модерен хотел лоциран на прекрасна локација. Пред самото Охридксо езеро и на 200 м од центарот.
Капацитет: Располага со 27 двокреветни/трокреветни соби, 2 апартмани и 1 VIP апартман.
Услуги: Собите се опремени со копатило, клима, кабелска ТВ, интернет, тераса.
Во склоп на хотелот има ресторан.

Цените се по соба на ден изразени во евра

 

Услуги вклучени во цените: појадок, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, сала за семинари (настани), Wi-FI, паркинг

Можност доплата за масажи.

Цените се со вклучен ДДВ.

Во цената не е вклучена туристичка такса 0,65 € по лице на ден.

Престој за деца до 5,99 год. – бесплатно

Престој за деца 6 – 11,99 год – 50% од цената по особа

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Masage Hairdreser
2106

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.