mksqhrendeelrusr

Лаки Хотел & СПА 4*
3.7/5 rating (3 votes)

 

ЦЕНОВНИК СЕЗОНА 2021

Цените за собите се по лице на ден, за студио за 4 лица на ден изразени во евра

Туристичка такса и ДДВ вклучени во цена

Деца до 7 години – бесплатно

Деца од 7-12 години – 50 % попуст

 

2691

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.