mksqhrendeelrusr

Маива Хотел & СПА 4*
5.0/5 rating 1 vote

Локација: Хотелот се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан, на само 50 метри од Охридското Езеро и 150 метри од Хотел Климетица 3*.

Капацитет: 23 луксузни студија, опремени со француски кревет и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро. Повеќето соби се со поглед на езеро.

Услуги: кафе бар, тераса, паркинг, лифт, хотелот исто така располага со кристална сала со капацитет од 150 седишта. Ново сезона 2019, надворешен базен, СПА центар на најгорниот спрат (сауна, парна бања), релакс лежалки, џакузи со поглед кон езерото.

  • Понудените цени се по лице на ден за избрана услуга изразени во евра
  • Деца до 4,99 години се гратис
  • Деца од 5-11,99 години плаќаат 50 % од цената
  • Во цената е вклучено користење на СПА центар

 

 

  

2315

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.