mksqhrendeelrusr

Sky Corner 3*
4.3/5 rating (4 votes)

Локација:  Хотелот е сместен  во срцето на градот на светлината – Охрид, на само 250м оддалеченост  од  Охридското Езеро  и  во  непосредна  близина  на чаршијата и стариот дел на градот. 
Сместување: 17 соби, од  кои: 9  Double Bedroom, 5  Large Double Bedroom  + sofa , 3  Deluxe Double Bedroom  + sofa. Сите  соби  се со queen size кревет, најсовремено опремени, климатизирани,  со бесплатен и брз  wi – fi.   
Услуга: BB (Ноќевање со појдок)
Содржини: 24 часа бар, паркинг, Ресторанот е во  склоп  на  објектот, кој нуди ексклузивни француски јадења,кои ги задоволуваат  вкусовите и на најпребирливите гурмани. Sky Bar  каде може да уживате  во  утринско  и  попладневно  кафе  во  пријатна  и  опуштена атмосфера  со  прекрасен  поглед  на  градот  и  езерото. Kонференциската  сала  и  салата  за состаноци  се во непосредна близина на хотелот.
Спорт и забава:  Студио за масажа  за опуштање  од  секојдневниот  и  динамичен  живот.  , бесплатен Wi-FI. Спортско - рекреативниот ИБ фитнес  центар.

 

  • Цените се за собa на ден
  • Доручекот е вклучен   во цената. Се служи исклучиво од 08:00 до 12:00 часот.
  • Деца до 7 години се доплаќа 5 €
  • Деца 7 – 16 години се доплаќа 10 €
  • Трето возрасно лице 15 €
2250

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.