mksqhrendeelrusr

Хотел Тино Свети Стефан 4****
4.5/5 rating (4 votes)

Хотел Тино Свети Стефан 4****

Локација: Хотелот се наоѓа на 4,1 км од центарот на Охрид, во населба Св. Стефан.

Собите во хотелот се реновирани во 2020 година

Цените се по лице на ден изразени во евра

 

Дополнителни информации

  • Цените се со вклучен ДДВ
  • Во цената не е вклучена туристичка такса.
  • Во апартманите е потребно минимум 3 полни платежни лица ( ако има 4 возрасни лица, важи 4 полни платежни суми)
  • Деца до 5,99 години – гратис ( без дополнително легло и без вечера, доплата за вечера 3 € по дете)
  • Деца 6 – 11,99 години – 10 € од ноќ ( вклучено дополнително легло и вечера)
  • Услуги вклучени во цените: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки, чадори), СПА центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi, паркинг пред хотелот.
  • Услуги со доплата: соба за забава (билјард, фудбалче, пикадо)  масажи, третмани и солариум.

 

 

Specifications

  • 4 Ѕвезди
  • Sauna Pool Masage Hairdreser
4272

Leave a comment

You are commenting as guest. Optional login below.